Tesisat Yusuf

Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Kombi ve Petek Temizliği | Kombi ve Radyatör montajı

Hakkımızda

Sıhhi tesisat ve kuru sanitasyon sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahibiz.​

Sıhhi tesisatın her alanında İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bir çok başarılı işe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sıhhi tesisatı en yeni teknoloji ürünlerle sunarken güven ve kalitenin yanı sıra güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti, makineyle kanal açma ve temizleme, makinayla kombi ve petek temizliği gibi bir çok alanda makine ve robotlar ile zamanın gerektirdiği makine ve teçhizatı kullanmaktayız. Alınan bir işin zamanında bitirilmesinin yanı sıra sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet vermekteyiz.

Yatığımız her işin sonunda takdir toplamayı prensip haline getirerek bu takdire layık olmak adına her sorununda siz değerli müşterilerimizin yanında yaptığımız işin ise her daim arkasındayız.

Tesisatçı Yusuf olarak temel hedefimiz, kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile halka sunmak oldu. 15 yıllık tecrübe ile çıktığımız bu yolda, şu anda kaçak tespit işlemlerinden, tıkanıklık açma gibi profesyonel işlemler de artık Tesisatçı Yusuf’da. Hayatın her alanında olduğu gibi tesisat ve doğalgaz işinde de teknolojiye ayak uyduran veya uydurabilen nadir firmalardan biri olan Tesisatçı Yusuf, İstanbul’da faliyetlerine devam ediyor. 

Misyonumuz

15 yılın verdiği deneyimimize deneyim katarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşıyarak yaptığımız işin hakkını vererek kimseyi mağdur etmeden mağduriyetinizi gidermek için buradayız.

İletişim

su kaçağı bulma ve tespiti, tuvalet açma, tıkanıklık çözümleri, lavabo açma çözümleri, petek temizleme, kombi ve radyatör montajı konularında tesisat çözümleri için bizi aramaktan çekinmeyin…

Başa dön