Tesisat Yusuf

Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Kombi ve Petek Temizliği | Kombi ve Radyatör montajı

İstanbul Kırmadan tuvalet açma 

Kırmadan tuvalet açma hizmetlerimiz kırmadan tıkanıklık açmagider açma profesyonel ekip ve teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Tuvalet gideri açma çalışmaları için profesyonel desteğe ihtiyaç vardır. Bilinçsizce müdahale etmek tıkanıklık boyutunu büyütebilir. Uygun tuvalet tıkanıklık açma fiyatları ile uzman ekiplerimizden servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kırmadan tuvalet açma işlemine neden olan tuvalet tıkanıklıkları çeşitli nedenler ile oluşmaktadır. Tuvaletlere atılan kâğıt, peçete, ped, özellikle çocukların attığı çeşitli cisimler, saç ve kıl gibi atıklar tıkanmalara sebep olmaktadır. Ayrıca tuvaletlerin yapım aşamasında düzgün montajlama yapılmadıysa inşaat kalıntıları da zamanla tıkanmalara neden olabilmektedir. Tıkanmaların bir diğer nedeni de eskiyen ve deforme olan gider boruları olabilmektedir. Kanalizasyona bağlı olan giderlerde tıkanma yaşanması tuvaletlerde sıkıntılara yol açabilmektedir. Kırmadan tuvalet açma işlemi doğru şekilde ve uzman ekipler tarafından yürütülen işlemler ile yapılmalıdır. Bu sayede su kaçağıtıkanıklık açma gibi tıkanma yaşanan tuvalet analizi kameralı sistemler ile kontrolü yapılarak bir ön rapor hazırlanır.

Hazırlanan ön rapor kırmadan tuvalet açma alternatifleri hakkında yol gösterici olmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespitleri ya da tadilata ihtiyaç kalmadan yapılan robotlu tıkanıklık açma işlemleri ile hızlı ve pratik bir şekilde sonuç alınabilmektedir. Yaşanan tıkanma sorunu tüm binayı ya da bölgeyi etkiliyorsa daha farklı araçlar ile alternatif açma işlemleri yapılır. Vidanjör araçlar ile fosseptik ve kanalizasyonların temizlenme işlemleri oldukça pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca depolama alanı da bulunan bu araçlar sayesinde çevreye zarar vermeden atıklardan kurtulmak ve tıkanıklığı açmak mümkün kılınmaktadır.

İstanbul Kırmadan tuvalet açma 
Başa dön