Tesisat Yusuf

Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Kombi ve Petek Temizliği | Kombi ve Radyatör montajı

Services

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Robotla pimaş açma nasıl yapılır? %100 garantili olarak İstanbul pimaş açma yöntemleri kullanarak tıkanıklık giderilir. 7/24 hizmet veren firmamıza ulaşarak uygun pimaş açma, tıkanıklık açma ve tesisat sorunlarınızda firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tesisat Teknik Arıza

Günümüzde su kaçağı tespiti yapan firmalar sayıca oldukça fazladır. Ancak firma seçiminde dikkat etmeniz gereken detay teknolojik cihazla su kaçağı tespiti yapan firma bulmaktır.  Doğru adrestesiniz…

 

Lavabo Açma

%100 garantili olarak lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları için Hobby tesisat ekipleri 7/24 hizmet vermektedir. Ekipman ve profesyonel ekibimizle İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

 

Acil Tesisatcı İhtiyacı

Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti, makineyle kanal açma ve temizleme, makinayla kombi ve petek temizliği gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma

İstanbul’ un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık açma; uzman ekip ve teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Hobby Tesisat firmamız en kısa sürede tıkanıklık açarak mağduriyetinizi gidermektedir. 

Petek Temizliği

Petek temizliği konusunda uzman ekiplerimiz merak edilen tüm sorularınızı cevaplıyor. Petek temizliği hakkında merak edilen tüm soruları firmamıza iletebilir ve sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

İletişim

su kaçağı bulma ve tespiti, tuvalet açma, tıkanıklık çözümleri, lavabo açma çözümleri, petek temizleme, kombi ve radyatör montajı konularında tesisat çözümleri için bizi aramaktan çekinmeyin…

Başa dön