Tesisat Yusuf

Su Kaçağı Tespiti | Tıkanıklık Açma | Kombi ve Petek Temizliği | Kombi ve Radyatör montajı

İstanbul Acil Su Kaçağı Servisi 

Ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman hizmetinize hazırdır. Aniden oluşan su kaçakları veya tıkanıklık sorunlarınızda acil su kaçağı servisi ekiplerimizden destek alarak mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz. Su kaçağı problemleri kabusunuz olmasın. İstanbul 7/24 tesisatçı destek hattımızı arayarak en yakın su kaçağı servisi firmamızdan hizmet alın. İstanbul su kaçağı bulma ekiplerimiz ile yaşam alanlarınız kırılmayacak, tesisat yenileme gibi bir derdiniz kalmayacak.

Tesisat sistemleri zamanla aşınabilir ya da yetersiz alt yapılar nedeni ile hasarlar neticesinde sorunlar yaşatabilmektedir. Tesisatta su kaçağı olduğunu anlamak her zaman mümkün olmayabilir. Kombi, kalorifer, mutfak ve banyo giderleri tesisat sistemleri ile bağlantılı sorunlara yol açabilmektedir. Su kaçakları tesisat ya da tıkanmalarla tetiklenebilir ve hatta çok daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Çok sayıda ev ya da iş yerinde yaşanan su kaçağı sorunları neticesinde acil su kaçağı servisi ekiplerinden yardım alabilmek mümkündür.

Su Kaçağı Nedenleri

Su kaçakları ya da sızdırmalar hemen her ev ve iş yerinde yaşanması muhtemel olan problemlerdir. Yaşanan bu sorunların sebepleri çeşitli nedenlere dayanıyor olabilir. Tıkanmaların en sık yaşanma nedenlerinden biri de kimyasal lavabo ve gider açma ürünleridir. Tıkanıklık açma amaçlı kullanılan çok sayıda ürün zamanla tesisat sistemlerinde aşınmalara ve dolayısı ile de sızdırma ve su kaçaklarına neden olabilmektedir. Tıkanmaların yaşanması kullanım hatalı da olabilmektedir, eskiyen tesisat sistemi ve alt yapı sistemi nedenli de olabilmektedir.

Bu nedenle kullanımına dikkat edilen giderler, düzenli olarak yapılacak olan bakım ve temizlikler neticesinde su kaçağı yaşanma risklerinin de önüne geçilmiş olmaktadır. Acil su kaçağı servisi her bölgeye ve günün her saati ulaştırılan bir hizmettir. Kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapılabilen bazı su kaçağına neden olan hasarlar oldukça pratik bir biçimde çözümlenebilmektedir.

Kombilerde düşen basınç genelde tesisat sistemlerindeki kaçakların habercisidir. Bu gibi sorunları kimyasal ilaçlar yardımı ile birkaç günde onarılmış hale getirmek mümkündür. Yaşanan su sızıntısı ve kaçakların nedeni tıkanmalar da olabilmektedir. Herhangi bir şekilde yaşanan tıkanmaların nedeni acil su kaçağı servisi tarafından yapılacak keşif çalışmaları ile daha net şekilde öğrenebilir. Gerek termal kameralı su kaçak tespit cihazları gerek se akustik dinleme cihazları ile noktasal su sızıntısı tespiti yapılmaktadır. 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Ustalarımız

Bazı durumlarda deforme olan alan farklı bir noktadayken sızıntılar da başka noktalarda yaşanabilmektedir. Su kaçağının yaşandığı noktaların tespiti yapıldıktan sonra, uzman tesisat ustalarımız en uygun olan yöntemler ile onarımları sağlar. Sızıntılar nedeni ile nemli alanlar olabilmektedir. Bu nedenle fayansı hemen kapatmak yerine kuruması için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Kapatma süresi ile ilgili detaylı bilgiyi tesisat ustaları sizlere aktaracaktır. Kurumayan alanlar rutubet ve duvar kabarmalarına neden olabilmektedir. Acil su kaçağı servisi hizmeti uzman ekiplerden alındığında daha güvenilir ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

İstanbul Acil Su Kaçağı Servisi 
Başa dön